post


Svatba

Pořádání svateb již dávno neoplývá tradicemi po předcích. Některé svatby jsou dokonce velmi svérázné a neobvyklé a výraz netradiční zřejmě málo vystihuje podstatu původní myšlenky. Svatbu lze dnes uskutečnit dokonce v letadle, v horkovzdušném bal=onu nebo na mořské pláži a dokonce i v lese. Jestliže vám to posvětí oddávající úředník a máte k dispozici dva svědky, můžete se vzít v podstatě kdykoli a kdekoli. Na svatební den si ovšem můžete vytvořit i nezapomenutelnou památku v podobě reklamního textilu, tedy spíše zvolíte si vhodný výrobek, necháte jej opatřit potiskem a darujete jej každému svatebnímu hostu. Nejlépe se k tomu hodí trička, nátělníky, mikiny nebo kšiltovky. Anebo deštníky, pokud má pršet, a vám přece prší štěstí.

duhová trička

Společná sportovní akce

Plánujete vodáckou výpravu, cyklistickou akci nebo turistický výlet do hor ve větším počtu lidí, například v partě v rámci jezdeckého oddílu? Pak se opět na památku může hodit reklamní textil jakéhokoli typu. Záleží na vašem vkusu a možnostech. Výhodou těchto upomínkových předmětů je jejich užitná hodnota a také rozumná cena. A darovat na památku hmotný předmět, který bude v šatníku uložen třeba řadu let jako krásná vzpomínka, je něco víc, než jen pozvat někoho na večeři do restaurace.

bílé tričko

Dětská oslava

Děti milují oslavy, těší se na ně a rády je připravují. Jen si vybavte takové Vánoce, kdy zdobí stromek a chystají s rodiči sváteční tabuli. V podobném duchu se může odvíjet i narozeninová oslava, například kulatých narozenin, na níž děti pozvou své nejlepší kamarády. A každý z nich obdrží tričko a kšiltovku. Samozřejmě se stylovým potiskem, na němž mohou být uvedeny přezdívky a jména všech zúčastněných a datum uspořádané akce. A pokaždé, když si dotyční doma tričko obléknou, budou mít uskutečněnou oslavu stále před sebou jako krásnou vzpomínku.