post


Na zahradách se běžně vyskytují dva pomocníci. Jedná se o skleníky a pařeniště a jak se zdá, tak jejich pomoc dokážeme skvěle využít. Pokud si je pořídíte, poté máte zaručeno, že vaše úroda bude od začátku vysazení semínek nebo sazenic až do poslední úrody zcela v bezpečí. Navíc můžete se zahradničením začít v poměrně brzké době a dokonce poslední úrodu budete sklízet zase v poměrně pozdní podzimní době. A to se skutečně vyplatí. Není třeba ani říkat, že taková čerstvá zelenina je velmi chutná a plná všech zdravých zdrojů pro organismus.

velký skleník

Český výrobce skleníků

S pečlivým nasazením vyrábíme skleníky a pařeniště již přes třicet let. Neustále se ve výrobě zdokonalujeme a zapojujeme i moderní technologii, abychom vám usnadnili práci a zesílili prožitek z vašeho zahradničení. Obě tato místa jsou velmi dobře zabezpečena proti neplánovanému nepříznivému počasí. Dají se skvěle udržovat a manipulace s nimi rozhodně není nijak složitá. Pařeniště není problém přenést do skleníku a předpěstovat si tak rychleji sazenice. Přirozeně dále ho můžete využít klasickým způsobem, jak jste běžně zvyklý. Menší zelenina nebo bylinky zde naleznou zázemí. Pařeniště je vybaveno velkým výklopným oknem nebo okny, s ručním otevíráním. Ale není problém využít našich moderních doplňků a vyměnit ho za automatické otevírače.

polykarbonátový skleník

Výhoda našich produktů

Skleníky a pařeniště dodáváme v různých rozměrech. Můžete si vybrat produkty přesně na míru podle toho, jak moc se vám hodí na vaši zahradu. Určitě se můžete spolehnout na naši bytelnou pozinkovanou konstrukci, kterou vám můžeme nabídnout i v barvách. Výplně můžete mít skleněné, ale i polykarbonátové. Záleží jen na vás, co si konkrétně vyberete. Můžete se na nás obrátit i v případě poradenství nebo montáže. Také vám rádi nabídneme veškerá příslušenství, která vám usnadní práci a i u nich oceníte jejich praktičnost. S našimi produkty se vám vše vydaří.