post


Také si neradi kazíte dovolenou? Není divu, vždyť je to velmi krátké období v průběhu celého kalendářního roku, kdy máme konečně právo na odpočinek, a když nám do něj zasahují cizí vlivy, je to vždy nepříjemné a někdy to dovolenou dokáže natolik znechutit, že se pak raději těšíme na volné víkendy, kdy jsme doma a nikam necestujeme. Dovolenou umí pokazit telefon ze zaměstnání se špatnou zprávou, ale i docela obyčejná menstruace. Těšíte se, že se budete koupat v moři nebo podnikat cyklistické výlety, a teď tohle. Starost o menstruační tampony, vložky a kalíšky vám zasahuje do soukromí a někdy mění i celodenní program. Kvůli tomu se třeba ani neodhodláte vypravit na pěší turistiku do hor a zůstanete raději v hotelu, kde se těšíte https://www.databazeknih.cz/knihy/tesime-se-na-vas-28051 jen na oběd a večeři, a čtete si ve svém apartmá knihu. Tu jste si ale mohla číst doma a nemusela jste utrácet peníze za hotelový pobyt.

dívka na posteli

Nenechte si zkazit dovolenou tampony a kalíšky a přesedlejte raději na menstruační kalhotky.

Menstruační kalhotky cena je položka, kterou snadno zjistíte na specializovaném e-shopu, a pak už si můžete listovat ve všech výhodách, které tento výrobek poskytuje. Je to především dokonalé pohodlí. Kalhotky obsahují absorpční vrstvu, která zachytí všechny tekutiny a udržuje vás v naprostém pocitu pohody, ať jste kde jste, a ať děláte cokoli. Kalhotky oceníte při pěší turistice, při jízdě na kole, při plážovém volejbalu i na koupališti.

dívka u moře

Jsou navíc diskrétní a vy nemusíte nikomu oznamovat, že máte zrovna své dny. Nikdo si toho ani nevšimne, což se stává, když se v rozkroku vytvoří boule z menstruační vložky, nebo vykoukne provázek ze zasunutého tamponu. Kalhotky se velmi dobře udržují v čistotě běžnými pracími prostředky a není třeba žádné zvláštní pozornosti při jejich údržbě. Můžete je používat samozřejmě i doma, v zaměstnání a na cestách dopravními prostředky.