post


Dávno bylo vědecky dokázáno https://www.denik.cz/zdravi/kamera-sledovanim-malych-pohybu-oci-muze-pomoci-pri-diagnostice-20170103.html že modré světlo nám způsobuje zdravotní problémy. Jsme mu vystaveni téměř pořád, protože se doma díváme na televizi, telefon nedáme z ruky několik hodin a mnoho lidí pracuje u počítače. Proto potom můžeme pozorovat problémy s usínáním i se spánkem. Část lidí je na tom tak špatně že musí užívat léky na spaní, kterými je velice jednoduché se předávkovat, takže mohou být životu nebezpečné.

brýle knížka

Jestli máte také problém se spaním, rozhodně se vyvarujte toho že byste se před spaním dívali na mobil. Dejte ho z ruky ideálně pár hodin předtím než ulehnete do postele. Trávit si chvíle sledováním televize také není ideální a můžete mít problém usnout. Modré světlo zvyšuje hladinu hormonů které nás pomáhají udržet v bdělém stavu, takže sledováním modrého světla si škodíte.

Pokud musíte pracovat na počítači třeba dlouho do noci protože nestíháte odevzdat nějaký projekt, pořiďte si brýle na počítač s ochranou proti modrému světlu, které pomáhají modré světlo pohlcovat natolik době, že vás nebude ovlivňovat a usnete i když počítač odložíte až těsně před ulehnutím do postele.

muž počítač

U nás najdete celou řadu brýlí. Můžete si u nás vybrat z mnoha obrouček pro dioptrické brýle. V nabídce máme levné obroučky, ale i obroučky od světoznámý designérů. Koupit si u nás můžete i sluneční brýle, které ohrání váš zrak před slunečním zářením. V případě nákupu jakýchkoliv brýlí byste určitě neměli zapomínat na nákup pouzdra na brýle, které dokáže ochránit vaše brýle před poškozením.

Chraňte nejen svůj zrak ale i svůj celkový zdravotní stav pomocí speciálních brýlí, které mají kvalitní filtr pro pohlcování modrého světla. Díky němu usnete snáz a nebudete potřebovat žádné léky na spaní. Stačí tak málo a váš spánek se může zlepšit jako mávnutím kouzelného proutku. Nepodceňujte péči o svůj spánek.