post


Lidé kteří ri v současné době staví rodinné domy preferují prostorné kuchyňské linky, které mají opravdu obrovské úložné prostory. Samozřejmě každý nemůže bydlet v domě, protože míst k bydlení by nebylo tolik jako když spousta lidí žije v bytových domech, a koneckonců, spoustě lidem byt vyhovuje. I on má svoje klady. Jenže jedním z problémů bývá menší plocha k bydlení. Byty bývají většinou menší, a logicky tak musí mít i menší kuchyňskou linku. Vždycky záleží na dispozici daného bytu, protože jsou i byty, kde najdete kuchyni celkem velkou.

kuchyně linka

Starší byty, které dlouho nikdo nerekonstruoval, mívají linky starší, často ještě plechové. Jsou malé, mají malou pracovní plochu, a byly dělané podle jiných norem. Jde často o linky staré i 60-70 let, a ty už dnešním lidem rozhodně nevyhovují. Jestli je to i váš případ a toužíte po změně, může pro vás být řešením moderní kuchyně v paneláku, která bude vyrobena podle vyšší výšky člověka – lidé jsou vyšší než před tolika lety, takže pro vás bude komfortnější.

Jak navrhnout linku?
Naprostá většina lidí si nedokáže navrhnout linku, protože nemají zkušenosti a neví co všechno musí do linky zakomponovat. Pro spoustu lidí je stěžejní design a dostatek skříněk, kam se vejde veškeré nádobí. Od návrhu až po realizaci jsou tady firmy, které se výrobou kuchyní zabývají. Jestli chcete mít novou linku i ve svém starším bytě, ozvěte se nám. Společně pro vás vymyslíme tu nejlepší možnou linku.

bílá kuchyně

Při výběru linky je potřeba se zamyslet nad tím jestli v ní budete často vařit. Od toho se odvíjí výběr materiálu za varnou desku a samozřejmě i její typ. Linku je možné navrhnout za přijatelnou cenu, ale lze mít i luxusní linu z nejlepších materiálů. Cena kuchyně se skládá z materiálu, velikosti a tvaru. Roli hraje i výběr dorazů, úložných systémů, kování a spousta dalších věcí.