post


Nejedna rodina touží po rodinném domě. Bohužel problém je v tom, že je dnes akutní nedostatek stavebních pozemků. Většina lidí chce samozřejmě stavět na rovném pozemku, který má nejlépe pravidelný tvar – tedy čtverec nebo obdélník, protože se snadno udržují. Jenže takové pozemky jsou dávno z většiny pryč. Parcela by navíc měla být dostatečně velká, aby se vám na ni bez problému vešel vybraný dům. Podařilo se vám parcelu sehnat? První krok už máte za sebou, teď už stačí jen vybrat si jestli budete stavět svépomocí a nebo pomocí stavební firmy.

klíč k domu

Většina lidí se dívá na zděné domy na klíč https://www.enerdomy.cz/zdene-domy-technologie, protože zatím příliš nedůvěřují dřevostavbám. Zděné domy jsou považovány za mnohem lepší, ale moderní dřevostavby mají rozhodně co nabídnout. Pokud vyžadujete zděný dům, můžete si vybrat z naší široké nabídky typových projektů. Připravili jsme několik domů, ze kterých je možné si vybrat. Určitě vás zajmou naše bungalovy a nebo patrové domy. Jestli se vám nezalíbí ani jeden z nich, můžete si vybrat třeba netradiční půdorys ve tvaru písmene L, který se bude vyjímat mezi všemi běžnými bungalovy.

Jak se můžete přesvědčit na našem webu, máme samé kladné recenze od našich klientů. Ti jsou s námi doopravdy spokojeni, protože pro ně děláme maximum. Co vám můžeme nabídnout kromě samotné výstavby domu?

  1. Nezávazné konzultace
  2. Úpravu projektu
  3. Změnu vzhledu domu
  4. Průběžnou kontrolu na staveništi
  5. Dodržování termínu
  6. Příprava individuálního projektu
  7. Přípravu stavebního povolení

stavba domu

Snažíme se pro naše klienty udělat naprosté maximum toho co je v našich silách. Chceme lidem stavět cenově dostupné domy, které začínají na 3 milionech korun. V dnešní době je to opravdu velice příznivá cena, za kterou jinde dům nepořídíte. Jestli nechcete zůstat v bytě, vyberte si u nás projekt, který přestavíme do reality. S našim domem budete spokojeni.