post


Pokud máte rádi Velikonoce a jsou pro vás svátkem, který rádi slavíte, jistě budete chtít svůj dům či byt pěkně vyzdobit dekoracemi. Dekorace na Velikonoce jsou jedny z nejčastěji vyhledávaných ozdob. A také jsou Velikonoce jedním z nejvíce slavených svátků. Já osobně mám Velikonoce hrozně moc ráda. Vždycky, když přijdou Velikonoce, vyzdobím nádherně celý byt. Po celém bytě je plno dekorací. Jednou z dekorací, kterou každý rok vyvěsím na naše vstupové dveře do bytu, jsou závěsná vajíčka.

s

Závěsná vajíčka můžete koupit v každém obchodě s dekoracemi. Ale pokud hledáte opravdu nádherné a kvalitní dekorace, doporučuji vám je tam, kde jsem je nakupovala já. Můžete si zde vybrat z různých variant a motivů, které se vám bude nejvíce líbit. Ohledně ceny se nemusíte bát. Tento úžasný e-shop má velmi nízké ceny. Jak je to možné? Sama ani nevím. Sama jsem se divila, když jsem od nich koupila dekorace a vyšly mě opravdu na malou částku. Nákup dekorací mně jako každý rok udělal hrozně velikou radost. Vybrala jsem si tolik dekorací, že jsem je nakonec neměla ani všechny kam domů pověsit. Taková je moje historka z letošních Velikonoc.

s

Máte taky nějakou vtipnou historku, kterou jste zažili? A víte vůbec, kdy se Velikonoce slaví? Příští rok v roce 2024 se budou slavit 31. března. V každé zemi se Velikonoce slaví jinak a je zajímavé porovnávat jednotlivé slavení Velikonoc v různých zemích. A to neplatí jen s Velikonoci, i Vánoce se v každé zemi slaví jinak. A co je symbol Velikonoc? Víte to? Symbol Velikonoc je velikonoční zajíček, který každoročně přináší domů různá čokoládová vajíčka a taky postavičky. Těšíte se na příští Velikonoce? Snad ano. Já už zase budu nakupovat ozdobičky, závěsná vajíčka a tak dále. Doufám, že se vám tento článek líbil a něco nového jste se dozvěděli. Určitě si vyberete.