post


K čemu všemu používáte internet?
Cokoliv, co vám pomůže nejen prohlížet stránky, ale například si něco objednat nebo vyřídit, má na starosti webová aplikace. Pomocí aplikací můžete využívat internet daleko více, než kdybyste je neměli k dispozici. Jejich vývoj a provoz je ale složitější než vývoj internetové stránky, a i to je důvod, proč se aplikacím stále spousta státních i soukromých institucí a firem vyhýbá, i když by jim to v konečném důsledku značně usnadnilo provoz a komunikaci se zákazníky nebo veřejností.

tvorba aplikací

Je to jednodušší
Mít webovou aplikaci je ideální, protože díky ní doopravdy usnadníte mnoha lidem komunikaci třeba s vaší firmou. Díky aplikaci si budou moct objednat služby nebo výrobky, nebo si třeba objednají knížku v místní knihovně. I vy je používáte denně, jen jste si to neuvědomili. Mnoho firem i náš stát využívají aplikace na míru, protože ve většině případů není možné použít jen běžnou aplikaci, která by se jen trochu upravila pro potřeby každého individuálně. Vytvořit kvalitní aplikaci podle potřeb klienta není snadné a je to proces, který nějaký čas zabere. Proto je potřeba se s vývojářem spojit co nejdřív, říct mu své požadavky a on už se o zbytek postará sám.

internet web

Jak se provozuje?
Zatímco internetová stránka se jednoduše umístí na web, kde je potom přístupná dokud se nesmaže, u aplikace je to jinak. Webová aplikace se musí spustí na speciálním serveru, takže navíc je nutné pořešit i hosting, který vám provoz vaší aplikace umožní.

Buďte o krok napřed
Každý ocení když bude mít k dispozici možnost využít váš web i jinak než jen k prohlížení. Nechte si vytvořit aplikaci, která bude nejen dobře vypadat, ale která bude především funkční a bude splňovat všechno, co od ní budete potřebovat. Čím dřív se ozvete, tím dříve mohou práce začít. Využijte toho a nabídněte lidem něco navíc.