post


Vypadat dobře můžete i vy
Muži dříve chodili k holičům nebo ke kadeřnicím, aby jim dali dohromady vlasy i vousy. Najít dobrou kadeřnici nebo holiče je celkem těžké a to i v dnešní době, jelikož většina kadeřnic se specializuje na dámské střihy. Dámské střihy i barvení byly vždycky dražší, protože muži mají většinou kratší vlasy a tudíž péče o ně není tak finančně http://www.smocr.cz/cz/ostatni-akce/seminare/seminare-financne-dostupne-bydleni.aspx náročná. Cena za péči u kadeřnice se odvíjí od délky vlasů a od použitých přípravků.

Pokud chcete vypadat upraveně a chcete aby vaše vlasy i vousy měly nějakou formu, je dobré navštívit speciální salon pro muže. Poslední roky jsou u nás populární pánské salony, které mají označení “barber shop”. Je to v podstatě holičství, kde se personál postará nejen o vaše vousy, ale i o vlasy. Pokud hledáte holičství kde budete ve skvělých rukách, je pro vás ideální volbou barber shop v Kladně.

barber shop

Proč zajít k nám?
Náš barber shop je známý profesionály, které baví nejen jejich práce, ale i komunikace s klienty. Díky tomu vás čeká příjemné posezení a nikoliv jen nudné čekání na to, až bude všechno hotovo. Máme více poboček, a každá má svůj ceník, který najdete na našem webu. Ceník je nejen pro samostatné služby, ale i pro balíčky o více krocích péče. Nabízíme střih nůžkami i strojkem, holení a úpravu vousů a také barvení. Čas strávený u nás je nejen čekáním na nový vzhled, ale i odpočinkem.

holení vousů

Komplexní péče o váš vzhled je u nás samozřejmostí. Těšit se můžete nejen na mytí a střih, ale i na masáž hlavy, opalování ušních chloupků a také na kolínskou, kterou si u nás můžete vybrat podle toho, jaká vůně je vám nejbližší. Pečujte o svůj vzhled a nechte se upravit tam kde je to příjemné a kde se setkáte s příjemným personálem, který je ve službách mimořádně důležitý. U nás se budete cítit skvěle a ještě odejdete se zcela novým vzhledem vlasů i vousů.