post


Mít doma dostatek úložných prostor je velice důležité, protože pokud máte doma málo nábytku, budete žít v krabicích. Spousta lidí se osamostatní brzy a nemají příliš prostředků na to, aby si hned zařídili kompletně celé bydlení, a tak kupují nábytek postupně. Svoje osobní věci tak skutečně mívají zpočátku v krabicích, a jsou rádi za každý kus nábytku který si pořídí. Pokud jste tak začali i vy, a nebo si právě zařizujete domácnost od nuly a v obchodech se vám nic nelíbí, můžete si nechat vyrobit skříně na míru. Je to skvělá možnost jak si pořídit nábytek ve stejném dekoru.

oblečení police

Proč mít nábytek stejný?
I naši rodiče a prarodiče kdysi měli nábytek, kde byl každý kus jiný. To se samozřejmě mnoha lidem nelíbí, protože mají rádi ucelený styl a jednoduchý design. Proto dnes lidé volí nábytek v jedné barvě. Jestli chcete mít sjednocenou domácnost, vybírejte si stejný styl barvu nábytku. Když ne do celého bytu, rozhodně alespoň do jednoho pokoje.

Když se pozorně podíváte na nábytek z dnešní nabídky obchodních řetězců, nemůže být řeč o příliš vysoké kvalitě. Spíše naopak. Mnoho kusů se viklá ještě v obchodě, skříně i komody jsou malé a musíte připlácet za všechno. V ceně šatních skříní často nejsou ani police, natož šuplíky. Všechno si musíte platit zvlášť, takže šatní skříň která podle letáku měla stát do 10 tisíc bude nakonec stát o hodně víc.

šatní skříň

Zkuste si ji navrhnout sami
Hledáte šatní skříň, díky které budete mít dostatek místa na všechno svoje oblečení? Chcete mít systém úložných prostor do předsíně? Zkuste si navrhnout nábytek v online programu, kde si můžete vybrat nejenom rozměry nábytku, ale i barvy korpusů, dveří, zrcadla, a samozřejmě i vnitřní uspořádání. Díky tomu si uděláte skříň podle sebe, a budete vědět že ji máte přesně podle sebe. Navíc je kvalita vyšší a na míru si můžete objednat nejen skříně, ale i třeba kuchyni.