post


Jít na ples je i v dnešní době společenskou událostí. Zejména ženy hodně prožívají přípravy na ples, protože se chtěl líbit nejenom sobě, ale i svému doprovodu a nebo lidem v okolí. Na pes se chce každý hezky obléknout a upravit, protože celá řada lidí na to nemá čas a nebo k tomu během roku nemá důvod. Teď ho máte, a byla by škoda šanci promarnit. Šaty dělají člověka, a i na plese nebo jiné společenské události máte jedinečnou příležitost zapůsobit na někoho, o jehož přízeň nebo zájem usilujete.

fialové šaty

Jaké si vybrat?
Ženy vyráží na ples v plesových šatech, společenském overalu nebo v sukni a halence. I když současná móda nabízí více možností, stále vedou v žebříčku oblíbenosti večerní šaty. Velmi oblíbené jsou korzetové šaty, ale je jasné že nesednou každé ženě. Každé šaty jsou jiné, a vy si u nás můžete vybrat neotřelé, jedinečné a velice výrazné šaty. Jestli chcete zazářit, pojďte si svoje šaty vybrat k nám. Nabízíme vám desítky krásných šatů, které v jiné půjčovně rozhodně nenajdete.

Naše půjčovna společenských šatů je proslulá tím, že zatímco jeden salon máme v Praze, druhý najdete v Paříži. Právě Paříž je považován už přes sto let za hlavní město světové módy, takže pokud chcete mít jedinečné a nádherné šaty, musíte pro ně do Paříže, kde se udávají trendy, a kde se také šije klasika. Prohlédněte si kompletní nabídku v našem online katalogu, a uvidíte, že je rozhodně z čeho vybírat.

barevné šaty

Chcete výraznou barvu nebo šaty s vlečkou?
Společenské šaty nemusí být nudné koktejlky, ale můžete si u nás vybrat spoustu okázalých šatů, ve kterých rozhodně zaujmete celé okolí. K šatům nabízíme i doplňky, takže si u nás můžete sestavit váš kompletní outfit. V našich šatech zazáříte. Jen je potřeba si zarezervovat termín na zkoušku zavčas, pomalu se nám plní kapacita a šaty pomalu mizí z ramínek.