post


Hodně lidí v poslední době chce také něco vyšívat anebo samo vyrábět. Já se tomu nedivím, protože když třeba vidím v obchodech různé ceny, tak se mi chce někdy brečet. Tohle myslím opravdu vážně. Proto jsem ráda, že existují různé textilní galanterie anebo různé obchody, které vám právě pomohou s vaší prací. Pokud třeba rádi šijete nebo vyšíváte anebo pletete, tak samozřejmě vždycky zamíříte do textilní galanterie anebo do jiné galanterie. Do takové galanterie, kde najdete přesně to, co vy sami potřebujete. Abych se přiznala, tak jsem opravdu ráda, že moje maminka právě kdysi pletla. Ona pletla různé svetry, a dokonce také pletené sukně.

V galanterii je plno barevných látek.

A pletené sukně vždycky šila i mně do školky a do první třídy, protože tyto pletené sukně byly asi do půli lýtek a byly opravdu z dvojitého materiálu. Takže to bylo opravdu tak extrémně teplé, že pod ty stačily jenom nějaké tenké legíny a stejně mi vůbec nebyla zima. V textilní galanterii seženete mimo vlnu a různé příze, tak také samozřejmě tam najdete knoflíky anebo různé připínáčky anebo sponky. Já sama jsem byla ráda, když mě potom moje maminka naučila také plést. A doma jsem už upletla krátký kabátek.

V galanterii seženete skoro všechno.

A také dlouhý svetr a šálu a čepici. Nyní se učím šít právě rukavice a ponožky. Řeknu vám, že šití rukavic je opravdu hodně náročné. Není to sice tak náročné na pochopení, ale je to spíše taková piplačka, že tam musíte vyšívat ty prsty plést a všechno dokola. Samozřejmě, že textilní galanterie mi s tímhle pomáhá, protože mi dodává opravdu kvalitní zboží a kvalitní vlnu. Jenomže jsem si řekla, že asi na šití a vyšívání rukavic se asi vykašlu a raději budu dělat ponožky nebo svetry a šály a čepice. Pokud i vy někdy uvažujete, že se naučíte šít anebo plést, tak samozřejmě budete také navštěvovat kvalitní textilní galanterie, kde seženete všechno. Anebo zkoušeli jste třeba šít na stroji? To v textilní galanterii také najdete opravdu kvalitní textil a látky, které vy budete potřebovat, aby vaše práce byla vždycky dokonalá.