post


Doba, kdy majitelé domů vlastnili rozsáhlé pozemky, je jaksi pryč. Ve většině případů se klade více důraz na bydlení a volného prostoru u domku moc nezůstává. Přesto si každý majitel najde nějaké rozmístění dispozic, aby si vytvořil rozličné zóny, které mu budou přínosem pro jeho odpočinek nebo zahradničení. Je pravdou, že takový skleník je obrovskou pomocí, ale co když na něj nemáte prostor, kam byste ho umístili? Určitě vás potěší, že se nemusíte vzdát svého snu a věčného kdyby. To samozřejmě přichází v době, kdy velké krupobití nebo silný déšť a vítr poničí vaši úrodu.

skleník ke zdi

Náš skleník můžete totiž postavit přímo k rodinnému domku. Nedovedete si to dostatečně představit? Můžete se podívat do naší galerie, jak takový skleník ke stěně vypadá https://www.skleniky.eu/eshop/sklenikove-pristavby a navíc pro nás jako výrobce není problém vám tento skleník dodat i v takové barvě, jako je vaše fasáda domu. Bude vypadat přímo skvěle, a navíc si každý bude myslet, že máte skvělou zimní nebo letní zahradu a od pravdy skutečně daleko nebude.

stěnný skleník

Vyberte vhodné místo

Skleník musíte umístit tak, aby měl vždy dostatek světla. A to platí i v případě, když si chcete pořídit skleník ke zdi. V průběhu roku již máte vytipováno, kam sluníčko svítí víc a kde je nejméně stínu. Je dobré si uvědomit, že zase tak moc nepůjde o letní měsíce, protože to je celkově teplo a příjemné počasí, ale spíše o jarní a podzimní měsíce. To vám totiž umožní pěstovat zeleninu nebo bylinky i v tento čas, kdy zrovna budete potřebovat nejvíce slunečního světla. Určitě je nutné vybrat i takové místo, kde je nejméně průvanu nebo příliš větrné místo. Vítr je totiž poměrně velký nezbeda a váš skleník bude spíše ochlazovat, což zrovna není moc ideální. Když máte vybrané místo, stačí poměřit, jak velký by mohl skleník být a podívat se na naši nabídku. V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit, rádi vám pomůžeme vybrat odpovídající produkt.