post


Peněženka je jednou z věcí, kterou používáme téměř denně. Používají ji hlavně ženy, ale i velká část mužů ji vlastní a nosí v ní co je potřeba. Někdo má doklady zvlášť v pouzdru na doklady, ale málokomu se chce nosit dvě věci namísto jedné peněženky. Jenže velké množství dokladů, věrnostních kartiček i peníze každou peněženku namáhají. Vyrábí se z plastu, kůže i látky, a záleží na tom, kde a jakou peněženku koupíte. Ne každá vydrží dostatečně dlouho.

pánská peněženka

Chcete mít kvalitní peněženku, která vám vydrží dlouhé roky? Kožené peněženky https://www.brasnarstvitatiana.cz/kategorie-penezenky jsou ideální volbou pro všechny kteří hledají skvělou kvalitu a výdrž výrobku za přijatelnou cenu. Nemusíte utrácet tisíce korun zbytečně za drahé značkové výrobky, stačí si koupit kvalitu v podobě kožených kousků. Kůže je už tisíce let materiál, který využíváme k výrobě oblečení, bot i doplňků. I v dnešní době je velice populární pro svoje skvělé vlastnosti. Kůže drží tvar, je barevně stálá a jen tak ji něco neroztrhne. Stačí ji pravidelně impregnovat a máte zaručeno že vám bude sloužit mnohem déle než jiné výrobky z jiného materiálu.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si některou peněženku pro muže i ženy. U nás najdete jen ručně vyráběné výrobky z kůže, které jsou pověstné svou precizností a kvalitou. I když všechno zdražilo, a i nám zdražily výrobní vstupy, snažíme se výrobky prodávat za přijatelné ceny. Díky tomu si nemusíte odpírat kvalitní kožené výrobky, které si zamilujete.

černá peněženka

Naučte se opět nosit kůži, protože se jí žádný jiný materiál nevyrovná. I když jsou kožené výrobky dražší než jiné, vynahradí vám to delší životností. A navíc – pokud se zajímáte o životní prostředí, určitě oceníte, že díky používání kvalitnějších výrobků nebudete tolik zatěžovat životní prostředí. Počítejte s tím, že u některých našich výrobků je delší doba dodání, protože je vyrábíme ručně.