post


Přestože má firma Extra Services sídlo v Brně, řemeslné, vyklízecí a stěhovací služby je možné si přes mezinárodní franchisovou síť objednat na území celé Evropské unie. Stačí jenom vyplnit online objednávkový formulář a zaslat objednávku. Přijímací kancelář je v provozu 24 hodin denně po celý rok. Mezi nejčastější služby patří ty řemeslné. Ideálně prováděny formou hodinového manžela. Ať už je to vymalování bytu, garáže a sklepa, montáže nábytku, pokládka lina či koberce, vrtání poliček, věšení obrazů. Objednat si lze i celkovou rekonstrukci stávajícího bydlení. Od nákupu potřebného materiálu až po konečnou realizaci týmem řemeslníků.

Hodinový manžel

Často jsou využívány služby při údržbě zahrady. Ať už to je sekání trávy. Anebo kácení stromů. Objednat se dá i zhotovení pergoly a montáž zahradního přístřešku. Pokud se chystáte přestěhovat a potřebujete objednat vyklízecí práce, jste na správném místě. Stěhovací služba je vybavena tak, aby nenastal problém jak při stěhování bytu, tak ani celého domu či firmy. Pro specialisty v tomto oboru už dneska není problém vystěhovat klavír ze čtvrtého poschodí z domu, ve kterém není výtah. Rovněž umělecké předměty vyžadují při přemísťování velkou zručnost. Třešničkou na dortu v tomto oboru je stěhování fitness. Ke kterému jsou často potřeba veškeré dostupné prostředky.

Stěhovací služba

Pokud potřebujete odborně a bezpečně převážet trezorovou skříň či sejf, určitě se můžete na stěhování trezorů brno rovněž obrátit. Tým specialistů je vybaven veškerou technikou, která je potřeba k převozu těžkých břemen zapotřebí. A to i v případě, kdy je zapotřebí použít jeřáb. Anebo těžkou techniku, která je potřebná k převozu. Snad největší devízou odborných pracovníků je jejich dlouholetá zkušenost v tomto oboru. Kterou se tato stěhovací společnost může prezentovat. Tuto extra servisní službu je možné využít nejen v místě jejího působení, ale objednat si odbornou pomoc je možné v celém kraji.