post


Pole dance je v českém ekvivalentu tanec na tyči. Je to oblíbená disciplína striptérek nebo dívek, které předvádí sportovní kreace při různých slavnostních příležitostech v uzavřených prostorách, nejčastěji v přítmí, aby to vyvolávalo u mužů erotické vzrušení. Součástí tohoto procesu jsou i speciální pole dance boty a my bychom si mohli o nich něco povědět.

dámské boty

Galoše to nebudou – jak by na vás zapůsobila dívka, která vás hodlá svádět, kdyby si obula zemědělské galoše? Buď byste vyprskli smíchy, anebo byste jí doporučili pobyt v psychiatrické léčebně, tedy samozřejmě pokud by vysloveně nešlo o cílenou recesi. Jestliže vám má předvést svůdné pohyby a zdůraznit krásu svého fyzična, měla by obuv zvýraznit siluetu ženského lýtka, nártu, kotníku, paty a klenby chodidla. Ta vynikne nejlépe v botách na podpatku, protože podpatek dodá ženským nohám patřičnou eleganci a atraktivitu. Všimněte si, že je-li noha opřena o pevnou podložku v pravém úhlu s lýtkem, nepřipadá nám ničím příliš zajímaví, ale jakmile se zvedne pata do výšky, a vyklene se klenba vzhůru, zcela to mění situaci.

vysoký podpatek

Muži touží sledovat ženské nohy s vyklenutou klenbou zřejmě z podvědomého důvodu, fascinují je její tvary, připomínající cosi vesmírného, kosmického, co nás spojuje s nebesy a anděly. O kráse ženských chodidel se již zmiňoval renesanční umělec Leonardo da Vinci, který jim přisuzoval cosi magického, a naprostou tvarovou a anatomickou dokonalost.

Chodidla stále představují důležitou část těla i pro erotické hrátky, proto má velký význam vyzouvání erotických bot na podpatku až v posteli, před milováním v rámci milostné předehry. Pro muže je chodidlo velmi silným podnětem nejen vizuálním, kdy se zájmem sledují uhrančivé sexy křivky a narůžovělou barvu bosých plosek, ale i pachovým. Tehdy tu mají k dispozici vůni potu, velmi intenzivní, s obsahem lákavých ženských feromonů.