post


Vy jste o tom, že když třeba nosíte kvalitní kožené opasky, tak si také můžete pořídit koženou kapsu na opasek? Podle mého názoru tohle je prima, protože pokud třeba pánové používají kožené opasky k práci, tak si také mohou pořídit nějakou pevnou kapsu a nejlepší by bylo, kdyby pánové ke koženému opasku si také pořídili takovou koženou kapsu, která je například ve stejné barvě anebo ve stejném stylu. Jednou jsem viděla na jednom mladém pánovi, že měl kožený opasek a u toho měl nějakou divnou plastovou kapsu, která byla ještě opravdu špatně odvedená a nekvalitní a byla dokonce ještě úplně v jiné barvě.

I pánové chtějí kožené věci.

Bylo to úplně do očí bijící a mně se tohle nelíbí. Proto jsem ráda, když jsou třeba různé firmy, které dbají také na to, aby kožené je kapsy na opasek https://www.brasnarstvitatiana.cz/kategorie-kapsy ladily také s opaskem. Já si myslím, že móda https://moda.heureka.cz/ tady je od toho, aby lidé se také cítili dobře. Já samozřejmě chápu, že třeba někdo vůbec na módu nedá a je mu úplně jedno, jestli jeho kapsa na opasku ladí s opaskem anebo s botami, protože jsem se také setkala s různými názory, že opasek má prý ladit s brašnou nebo s taškou anebo dokonce s koženými botami. Abych se přiznala, já tohle ladím a dávám si na tom opravdu hodně záležet.

Mám ráda kožené pásky.

Mě se tohle líbí, a proto jsem také řekla svému partnerovi, kdyby si chtěl náhodou koupit na svůj kožený opasek nějakou koženou taštičku anebo brašnu, tak ať mi řekne, že bych mu to klidně koupila k narozeninám anebo na Vánoce, protože můj partner nerad nakupuje a je mi úplně jasné, že on by se určitě netrefil sám sobě do vkusu. Kolikrát on si něco koupí a potom doma toho lituje, že si tohle vůbec koupil. Jenomže on vždycky ztratí účtenku, nebo si jí ani nevezme, takže logicky to potom nejde vyměnit ani vrátit. Tak jsem partnerovi řekla, že mu na Vánoce jednoznačně pořídím koženou kapsu na opasek, ať se mu to líbí nebo ne. Ale vím, že se mu to třeba například jednoho dne bude jistě hodit.